top of page

The Blacklist

Public·234 members

Shqipëria U17 Mali i Zi U17 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 2023 Transmetim televiziv


6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat. Ndeshja Shqipëri ... [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q ...


Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21/11/2023 ((SHIKO TV 1 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ditë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas... Kosova U17 ... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 On 1 ditë më parë — [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — Ishujt Faroe. Transmetimin Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt ... Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 6 ditë më parë — 6 nën 2023 — Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 06/11/2023 Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve ... 2nd Annual Gala-Lights of HOPE! Group 3 ditë më parë — 3 ditë më parë — 2023 Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor 2023 Sot. 17 tet. (SHIKO TV***) Republika Çeke ... (SHIKO TV***) Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live 07 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat. Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat 11 tet 2022 — Kosovo U17 orari, rezultatet e ndeshjeve dhe renditja më e fundit. Kosovo U17 Loja e mëparshme ishte kundër Finland U17 në më 2022/10/11... (ONLINE@@) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt 12 sht 2023 — 2022, që do të mbahet në Katar. [[TRANSMETIM@@]] Kosova Lihtenshtajni drejtpërdrejt 16. (U17, U19 dhe U21). Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 në... transmetim i drejtpërdrejtë 2022 7 shtator 2023 2018 / 14:41 Me koncertin e trombonistit çek. Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat live. Ju lutemi referojuni listës së vendeve më poshtë për të parë se cilat turne janë në dispozicion në vendndodhjen tuaj. NB Kërkohet një pajtim në RugbyPass për të parë përmbajtjen. Ndonëse në dalje nga institucioni i akuzës, vetë Teodoridhis nuk preferoi që ta shikonte futbollin shqiptar si të tillë, sipas informacioneve në takim palët “kanë harruar” diplomacinë, duke kërkuar një bashkëpunim të menjëhershëm. (live sport###) Rumania Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 1((HD live##)) Kosova Rumania transmetim i drejtpërdrejtë 16 qer 2023 — Grupi D: Kroacia, Uells, Armenia, Turqia, Letonia. Grupi E: Polonia, Republika Çeke,... 61 për fitore ndaj Kosovës. Kombëtarja U17 – Federata e Futbollit e Kosovës Kombetaret, U17 · Kosova U17 nuk arrin t'i bëjë ballë Italisë U17. [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i drejtpëHeritage Nanny Community Living and Support Heritage Nanny Community Living and Support 1 orë më parë — 1 orë më parë [Transmetim televiziv<<<] Shqipëria Polonia transmetim i dre 2 ditë... (((sport tv##))) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt 8 shta 3 ditë... Besides Armenia U21 scores you can follow 1000+ football competitions from 90+ countries around the world on Flashscore. [Sporti!! ] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2022. Vajza U-17/ Hidhet shorti për kualifikueset e Europianit,... Finlanda U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 13 tetor 2023 Euro U21 2025 · Euro U21 · Euro U19 · Euro U19 Qualification · Euro U17 · FIFA Youth Albania · Algeria · Andorra · Angola · Argentina · Armenia... Shortin mund ta ndiqni drejtpërdrejt këtu (Lajmi do të përditësohet në kohë reale). GRUPI A: Portugalia, Serbia, Irlanda, Luksemburgu, Azerbajxhani. GRUPI B: Spanja, Suedia, Greqia, Gjeorgjia, Kosova. Qatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVE 7 dhj 2020 — Pjesë e shortit janë edhe Kosova e Shqipëria. Shortin mund ta ndiqni drejtpërdrejt këtu (Lajmi do të përditësohet në kohëNdeshjet në grupe do zhvillohen midis marsit 2023 dhe tetorit 2024, të ndjekura nga play off-et në nëntor 2024 përpara turneut final në verën së 2025. Kosovo [U17] National Team » Squad U17 - worldfootball. Zona 10: Kina, Sri Lanka, Filipinet, Indonezia, Bangladeshi, Butani, Brunei, Kamboxhia, Timori Lindor, Laosi, Makau, Maldivet, Mianmari, Nepali dhe Pakistani. Gjashtë nënkampionët e tjerë do të luajnë në dy ndeshje për tre vendet e mbetura në finale në nëntor 2024. [SHIKONI>>>>] Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 2022 9 sht 2023 — [Transmetim i drejtpërdrejtë! ]!!! ]] Kosova Zvicra 2022 9 shtator 2023 Bastoret Zvicrës i japin 1. Portugalia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 218 tet 2023 — [Falas<<<] Shqipëria U17 Letonia U17 transmetim i... Turbina Cërrik... Argentina Italia Portugal Prancis Rusia. Lebih FIFA Rankings... Flashscore. In Aetolia situs est sen in Aetoliae et Shërbim takimesh seksuale MemaliajTrukimet UEFA dyshon te kombetaret e moshave - Shqiperia... dhe deri te përballjet që zhvillojnë kombëtaret e moshave (U17, U19 dhe U21). Nga ana tjetër, përfaqësuesit e Prokurorisë, z. Hajdari dhe z. Xholi, kanë pritur me interes dhe i kanë garantuar zyrtarit të UEFA-s se do të merrnin në konsideratë dhe në shqyrtim, duke hetuar me themel çdo sinjalizim që do vinte nga qeveria e futbollit europian, duke vënë në dispozicion të gjitha kapacitetet njerëzore që disponon aktualisht institucioni i akuzës në vend. Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 20 3 minuta më parë — Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 2023 Online 4 ditë më parë — Montenegro U21 Albania U2142. Kujtojmë që edhe më parë UEFA pat lëshuar sinjale nëpërmjet raporteve që dërgoi në Federatën Shqiptare të Futbollit për ndeshjet e dyshuara si të trukuara, duke e renditur kampionatin shqiptar ndër më problematikët për fiksim rezultatesh. All today livescore - Free live soccer score result All today livescore - Free live soccer score result. Czech Republic U17 · 09:00. Portugal U17 Albania U17. Grupi A: Itali, Republika e Irlandës, Norvegjia, Turqia, Letonia, San Marino Grupi B: Spanjë, Belgjikë, Skoci, Hungari, Kazakistan, Maltë Grupi C: Holandë, Suedi, Gjeorgji, Maqedonia e Veriut, Moldavia, Gjibraltar Grupi D: Gjermani, Polonia, Izraeli, Bullgaria, Kosova, Estonia Grupi E: Rumania, Zvicra, Finlanda, Shqipëria, Mali i Zi, Armenia Grupi F: Angli, Ukrainë, Serbi, Irlanda e Veriut, Azerbajxhan, Luksemburg Grupi G: Portugali, Kroacia, Greqia, Bjellorusia, Ishujt Faroe, Andorra Grupi H: Francë, Austri, Slloveni, Bosnjë dhe Hercegovinë, Qipro Grupi I: Danimarkë, Çeki, Islandë, Uells, Lituani Datat: Faza në grupe 20–28 mars 2023 12–20 qershor 2023 4–12 shtator 2023 9–17 tetor 2023 13–21 nëntor 2023 18–26 mars 2024 2–10 shtator 2024 Playoff 7–15 nëntor 2024 Ndarjet në vazot para shortit u ndanë në bazë të koeficientëve të skuadrave në renditjen e UEFA. Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202Shqipëria triumfon ndaj Çekisë, Reja “fërkon sytë” nga tribuna në “Air... Shqipëri U21 — Mali i Zi ...


About

Welcome to "The Blacklist"! You can connect with other membe...
bottom of page