top of page

The Blacklist

Public·231 members

Kosova Bjellorusia 2022 21.11.2023 Live Sport


YouTube YouTube 1:47 YouTube KlanKosova 20 shk 2022 20 shk 2022


Kosova Bjellorusia 2022 21 nëntor 2023 - ECXEL קבוצות צ'אט כנסיה מוגבלת למנויים בלבד זה המקום לשוחח עם חברי הקבוצה על ההתקדמות שלכם. Sporti Archives - Page 217 of 2022 4 muaj më parë. Formacionet zyrtare: Bjellorusia – Kosova · Share Button Gazeta Blic · 4 muaj më parë. Bjellorusia – Kosova, në këto kanale televizive do të ... Kosova Bjellorusia transmetim i drejtpërdrejtë 21 nëntor 202 4 orë më parë — Kosova Bjellorusia transmetim i drejtpërdrejtë 21 nëntor 2023 Live Sport 3 ditë më parë — Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt live 17 ... (Transmetim!) Kosova Bjellorusia 2022 21/11/2023 4 orë më parë — Bjellorusia Bjellorusia në kualifikimet për “Euro 2024” bën pjesë në Grupin I, së bashku me Zvicrën, Kosovën, Rumaninë, Izraelin dhe Andorrën. Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21.11.2023 (SHIKO ONLI 4 orë më parë — Shqipëria Republika Çeke 2022 12 tetor 2023 Transmetim 19 orë më parë — 9 sht 2023 — Republika... Ishujt Faroe vlejnë 3. 48 milionë euro, ... Kosova me sanksione shtesë ndaj Rusisë dhe BjellorusisëQeveria e Kosovës vendosi të hënën sanksione shtesë ndaj Rusisë dhe Bjellorusisë për shkak të agresionit ndaj Ukrainës. Sipas qeverisë, sanksionet përfshijnë “ngrirje të pasurive, ndalim të qasjes dhe operimit në tregun financiar të Kosovës, ndalimin e udhëtimit në territorin e Kosovës për individët e sanksionuar, ndalim dhe bllokim të fondeve direkte apo indirekte, ndalim për çdo ndërmarrje të transportit rrugor rus dhe bjellorusë që transportojnë mallra përmes rrugëve të Kosovës, përfshirë transitin, përjashtimisht produktet farmaceutike dhe ushqimore duke përfshirë grurin, për transportin për qëllime humanitare dhe ndalim të importit nga Rusia të qymyrit dhe të lëndëve të tjera djegëse të ngurta apo fosile në Kosovë nëse ato janë me origjinë nga Rusia apo eksportohen nga Rusia”. Kosova U-17 barazon me Bjellorusinë në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin EvropianSport September 27, 2021 - 20:24 DETAJET Kosova në konkurrencën e femrave në futboll ka marrë një tjetër rezultat pozitiv, në ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Evropian 2022 për U17. 67: 85 Gjeorgjia - Kosova 92: 59 Kosova - Austria 79: 72 Klasifikimi për vendin e shtatë Kosova - Rumania 88: 93 Klasifikimi për vendet 5-8 Luksemburgu - Kosova 84: 80 Pjesëmarrëse në European Challenger, Hungari, Grupi E 9-15 korrik 2021 Bjellorusia - Kosova 101: 60 Kosova - Hungaria 46: 92 Sllovakia - Kosova 81: 64 Klasifikimi për vendin e 17-të 66: 56 Klasifikimi për vendet 17-21 58: 84 Pjesëmarrëse në Kampionatin Evropian, Divizioni B, Portugali, Grupi C 12-21 korrik 2019 Estonia - Kosova 96: 37 Kosova - Holanda 40: 88 Armenia - Kosova 40: 97 52: 86 Kosova - Suedia 63: 68 82: 73 Klasifikimi për vendet 17-22 63: 87 Kosova - Luksemburgu 73: 67 Pjesëmarrëse në Kampionatin Evropian, Divizioni B, Bullgari, Grupi D 13-22 korrik 2018 77: 81 Finlanda - Kosova 84: 45 Kosova - Portugalia 67: 76 Polonia - Kosova 71: 53 78: 53 Klasifikimi për pozitat 9-12 Holanda - Kosova 66: 60 Klasifikimi për pozitat 9-16 Maqedonia - Kosova 64: 66 Pjesëmarrëse në Kampionatin Evropian, Divizioni B, Rumani, Grupi D 14-23 korrik 2017 Kroacia - Kosova 100: 42 Kosova - Moldavia 102: 46 Kosova - Irlanda 79: 69 80: 55 63: 77 Klasifikimi për vendin e 19-të Kosova - Estonia 69: 73 Bullgaria - Kosova 78: 54 Pjesëmarrëse në Kampionatin Evropian, Divizioni B, Greqi, Grupi C 15-24 korrik 2016 69: 40 Kosova - Shqipëria 62: 55 Kosova - Britania e M. Kosova me sanksione shtesë ndaj Rusisë dhe Bjellorusisë 16 maj 2022 — Qeveria e Kosovës përforcoi të hënën sanksionet ndaj Rusisë dhe Bjellorusisë për shkak të agresionit rus në Ukrainë. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 2022 9 nëntor 2023 TV Kështu, Kosova U17 kalon në raundin e dytë Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 Drejtëpërdrejt ... Kosova – Faqe 1330 Kosova. Kurti: Në mbledhjen e Lufta në Ukrainë, Qeveria e Kosovës shton sanksionet kundër Rusisë. Masave s'i shpëton as Bjellorusia. 16 Maj, 2022. Vashat dardane në ndeshjen e dytë kualifikuese kanë barazuar me Bjellorusinë me rezultat prej 1:1. Për, Kosovën në këtë ndeshje ka shënuar Rinesa Alija në minutën e 71′, derisa me këtë gol ka barazuar edhe rezultatin pasi të parët në epërsi kaluan vashat e Bjellorusisë në minutën e 8-të Hanna Siniauskaya. Vashat dardane me këtë barazim ndodhen ende në vendin e parë me 4 pikë të grumbulluara, aq sa ka edhe Bjellorusia por që golaverazhi qëndron në të mirën e shpresave tona 14:1. Ndeshjen e fundit Kosova U17 do të përballet me Luksemburgun, ku me një fitore eventuale do të kualfikohen si bartëse e Grupi 1 të Ligës B. Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 6 ditë më parë — Kosova Zvicra 2022 9 s... Kosova Kosova U17 barazon ndaj Maqedonis Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 ... Dardanët U17 barazojnë me BjellorusinëKombëtarja e Kosovës U17 në konkurrencën e femrave ka barazuar 1:1 në duel me Bjellorusinë, në ndeshjen e dytë në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2022. Kosova U17 është pjesë e grupit 1 të Ligës B dhe pas dy ndeshjeve ka 4 pikë, duke e kryesuar renditjen e këtij grupi e ndjekur nga Bjellorusia po ashtu me 4 pikë, derisa Luksemburgu ka 3 pikë. Të parat në epërsi kaluan futbollistet bjelloruse, me golin e shënuar nga Siniauskaya në minutën e 8-të, derisa një pikë të rëndësishme për Dardanet e reja e siguroi Aurora Racaj, në minutën e 71-të. Lajme 22-03-2022 - 19:00. Bota. Botë. ​Scholz: Sanksionet mbi importet ruse të ​Bislimi reagon pas deklaratave të BE-së se Kosova refuzoi propozimin e QUINT-it për ... Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of Kosova 󱢏. 4d󰞋󰟠. 󰟝. FFK-KOSOVA.COM. Dalin në shitje biletat e ndeshjes Kosovë-Bjellorusi. 16 nëntor ... Albion Rrahmani ka qenë pjesë e... A do t’i luajë edhe Kosova në stadiumin e Serbisë kualifikueset e Europianit 2024? A do t’i luajë edhe Kosova në stadiumin e Serbisë kualifikueset e Europianit 2024? Sanksionet e UEFA-s ndaj Bjellorusisë, kanë krijuar përshtjellime, sa i përket eliminatoreve të Europianit, që do të zhvillohet vitin e ardhshëm. UEFA ka konfirmuar se ndeshja e parë e Bjellorusisë kundër Zvicrës së Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit në kualifikueset për Kampionatin Evropian 2024 do të zhvillohet në Novi Sad të Serbisë, më 25 mars të vitit 2023. Kosova Bjellorusia 2022 21 nëntor 2023 Futbolli 2 orë më par2 orë më parë — Bjellorusia Bjellorusia në kualifikimet për “Euro 2024” bën pjesë në Grupin I, së bashku me Zvicrën, Kosovën, Rumaninë, Izraelin dhe Andorrën. Cila këngë do të shkojë në Eurovision 2022? - Facebook 7 dhj 2021 — Bjellorusia ka vendosur te terhiqet nga Eurovisioni 2021. Televizioni publik i Bjellorusise ka vendosur qe te mos marre pjese kete vit ne... Kosova me sanksione shtesë ndaj Rusisë dhe Bjellorusisë 16 maj 2022 — Qeveria e Kosovës përforcoi të hënën sanksionet ndaj Rusisë dhe Bjellorusisë për shkak të agresionit rus në Ukrainë. Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21/11/2023 ((SHIKO TV 2 orë më parë — Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21/11/2023. ((SHIKO TV Kosova Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 nëntor 2022. Euro 2022/ Shqipëria e Kosova në Ligën C, format i ri nga UEFA Kosova, Armenia, Luksemburgu, Estonia Grupi C2: Bjellorusia, Irlanda e Veriut, Gjibraltar, San Marino Grupi C3: Azerbajxhan, Mal i Zi, Ishujt Faroe, Andorra ((Shiko Tv@@@)) Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt 21 nëntor 2 2 orë më parë — ((SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë [[[Jetoni]]>>>>] Erzeni Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 30(tv==) Egnatia... Albion Rrahmani ftohet nga Kosova për ndeshjet ndaj Albion Rrahmani ftohet nga Kosova për ndeshjet ndaj Rumanisë dhe Bjellorusisë Ai sezonin 2022/23 e mbylli me 20 gola. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 2022 9 nëntor 2023 TV drejtpërdr Kështu, Kosova U17 kalon në raundin e dytë Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 Drejtëpërdrejt... Shumë pak bileta të shitura për Kosova - Bjellorusia - TopSporti 7 orë më parë — Biletat janë me çmime të zakonshme që i shet FFK, duke nisur prej 5 euro prapa golave, 10 euro në Lindje dhe 20 euro në Perëndim. Pos Perëndimit... Zëvendësministri i punëve të Jashtme, Kreshnik Ahmeti, tha se sanksionet janë në vijë me ato të vendosura nga Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimi Evropian. “Duke pasur parasysh rreshtimin e Republikës së Kosovës me partnerët tanë në mbrojtje të pavarësisë, sovranitetit dhe integriteti territorial të Ukrainës, rekomandoj për ndryshim dhe plotësim të vendimit të qeverisë të datës 25 shkurt 2022 të ndryshuar me 23 mars të vitit 2022 për zbatimin nga Republika e Kosovës të vendimit të Këshillit të Bashkimit Evropian dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës për vendosjen e sanksioneve ndaj Federatës Ruse dhe Bjellorusisë në raport me situatën në Ukrainë”, tha ai. Albion Rrahmani ftohet nga Kosova për ndeshjet ndaj Albion Rrahmani ftohet nga Kosova për ndeshjet ndaj Rumanisë dhe Bjellorusisë Ai sezonin 2022/23 e mbylli me 20 gola. Albion Rrahmani ka qenë pjesë e ... Trajneri i Kosovës para Bjellorusisë: Ndeshje e vështirë, nuk e 6 orë më parë — Trajneri i Kosovës, Primoz Gliha foli në konferencë, para ndeshjes së fundit kualifikuese të Euro 2024 ndaj Bjellorusisë, takim ky që luhet... Kosova U20 Federata e Basketbollit të Kosovës Klasifikimi për vendin e 11-të - Kosova - Gjeorgjia 79: 116 Klasifikimi për vendet 9-12 Hungaria - Kosova 82: 62 Klasifikimi për vendet 9-16 Rumania - Kosova 79: 82 Pjesëmarrëse në Kampionatin Evropian, Divizioni B, Gjeorgji, Grupi B 15-24 korrik 2022 Suedia - Kosova 81: 69 Kosova - Maqedonia V. Kosova Sot Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për ...


About

Welcome to "The Blacklist"! You can connect with other membe...
bottom of page