top of page

The Blacklist

Public·233 members

Shqipëria U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 21 nëntor 2023


6 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live 14 nëntor 2023 S 24 orë më parë — DREJTPËRDREJTË==) Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i ...


[SHIKONI DREJTPËRDREJT**] Ukraina U19 Kosova 3 ditë më parë — U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 nëntor 2023 Ukraina. Zona 8: Përfshin Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt 17 Marrë më 30 ... Kosova U19 Sllovakia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nënt(TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË==) Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 tetor 2023 4 qer 2023 — [Transmetim i drejtpërdrejtë=]... Ortswissen teilen | BürgerInnenKRAFTwerkBürger*innenKRAFTwerk Schönbühel-Aggsbach Vereinsmitglied werdenVereintüber unsVereins-TeamKontaktAktive Gruppenmitglied-werdenwie alles begannda kommt noch mehrEnergiegemeinschaftEnergie teilenNetzpunkt registrierenVorsstellung-EnergiegemeinschaftKrötenzirkusOrtsgeschichteOrts-ChronikPrädikat WeltkulturerbeOrte mit GeschichtePrägende ElementeNeue ZeitenObjekte Aggsbach-DorfObjekte AggsteinObjekte Markt-SchönbühelObjekte aus neuen ZeitenWerkzeugkastenVeranstaltungenBerichte von VeranstaltungenStartGroupsOrtswissen teilen Privat·7 FreundeInfo-teilenAllgemeine-InfoVeranstaltungenGruppenbeitritt anfragenDiese Gruppe ist privat. Shqipëria Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 20 nëntor 7 orë më parë — Si rezultat, Shqipëria është destinacioni kryesor i Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 ] Mali i Zi U21 (TV) Ishujt ... In Aetolia situs est sen in Aetoliae et Shërbim takimesh seksuale MemaliajTrukimet UEFA dyshon te kombetaret e moshave - Shqiperia... Kosovo national under-19 football team - WikipediaFrom Wikipedia, the free encyclopedia Kosovo Under-19Nickname(s)Dardanët (Dardanians)AssociationFederata e Futbollit e Kosovës (FFK)ConfederationUEFA (Europe)Head coachAdil MaliqiCaptainRotationMost capsFlamur GashiGentrit Limani (11)Top scorerLeotrim Kryeziu (5)Home stadiumFFK National Educational CampFIFA codeKVX[1] First colours Second colours Third colours First international Austria 1–0 Kosovo (Mittersill, Austria; 3 October 2017)Biggest win Kosovo 3–0 Lithuania (Saalfelden, Austria; 9 October 2017)Biggest defeat Portugal 5–0 Kosovo (Porto, Portugal; 21 March 2018) The Kosovo national under-19 football team (Albanian: Kombëtarja e futbollit të Kosovës nën 19 vjeç; Serbian: Фудбалска репрезентација Косова до 19. (ONLINE>>>) Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 12 në[SPORT TV!!! ] Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 25 mars 2023 Hakerët kanë sulmuar faqen e servisit publik të Izraelit gjatë 2020 - Koha. (((sport tv##))) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt 8 shta 3 ditë... Besides Armenia U21 scores you can follow 1000+ football competitions from 90+ countries around the world on Flashscore. [Sporti!! ] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2022. (Transmetim... Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 06/11 3 ditë më parë — [[[SHIKONI DREJTPËRDREJT>>>>]]'''] Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 03/11/2023. [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË@]@] Polonia U21 Kosova See also[edit] Men's National team Under-19 Under-17 Under-15 Futsal Women's Notes and references[edit] Notes[edit] References[edit] ^ "Football Federation of... Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 06. године, romanized: Fudbalska reprezentacija Kosova do 19. godine) is the national under-19 football team of Kosovo and is controlled by the Football Federation of Kosovo. History[edit] Permitting by FIFA to play friendlies[edit] On 6 February 2013, FIFA gave the permission to play international friendly games against other member associations. Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas 14. 11. 2023 Të r 24 orë më parë — Të rikujtojmë se ndeshja Kosovë – Slloveni do të transmetohet drejtpërdrejt në RTK, derisa hyrja në stadium për të gjithë tifozët është... Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 6 ditë më parë — 6 nën 2023 — Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 06/11/2023 Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve ... [SOT<] Belgjika U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejt 3 ditë më parë — [SOT<] Belgjika U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 18 nëntor 2023 [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i ... (SHIKO TV<) Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdr 6 ditë më parë — (SHIKO TV<) Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 nëntor 2023 Kombëtarja e Kosovës sonte takohet me Slloveninë. Belgjika U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt live 18 nëntor 2023 3 ditë më parë — Zvicra Kosova drejtpërdrejt 18 nëntor 2023 Transmetim 3 ditë 34 minuta më parë — Kosova Kosova U17 barazon ndaj Maqedonis. Kosova U19 Sllovenia ... Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 nëntor 2023 12 sht 2023 — 2022, që do të mbahet në Katar. Xholi, kanë pritur me interes dhe i kanë garantuar zyrtarit të UEFA-s se do të merrnin në konsideratë dhe në shqyrtim, duke hetuar me themel çdo sinjalizim që do vinte nga qeveria e futbollit europian, duke vënë në dispozicion të gjitha kapacitetet njerëzore që disponon aktualisht institucioni i akuzës në vend. Kosovo U19 unterliegt einer deutlichen Niederlage gegen 10 orë më parë — Futbollistet e Kosovës U19 e kanë humbur ndeshjen vendimtare për ta fituar Grupin 3 të Ligës B për kualifikim në Evropianin 2024 që do të... Gjashtë nënkampionët e tjerë do të luajnë në dy ndeshje për tre vendet e mbetura në finale në nëntor 2024. [TV!] Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt live 20 nëntor 2023 2 ditë më parë — Portugalia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt 15 nëntor 2023 Sh 5 ditë më parë — (SHIKO TV<) Kosova U19 Sllovenia U19 ]] Shqipëria Armenia ... Grupi A: Itali, Republika e Irlandës, Norvegjia, Turqia, Letonia, San Marino Grupi B: Spanjë, Belgjikë, Skoci, Hungari, Kazakistan, Maltë Grupi C: Holandë, Suedi, Gjeorgji, Maqedonia e Veriut, Moldavia, Gjibraltar Grupi D: Gjermani, Polonia, Izraeli, Bullgaria, Kosova, Estonia Grupi E: Rumania, Zvicra, Finlanda, Shqipëria, Mali i Zi, Armenia Grupi F: Angli, Ukrainë, Serbi, Irlanda e Veriut, Azerbajxhan, Luksemburg Grupi G: Portugali, Kroacia, Greqia, Bjellorusia, Ishujt Faroe, Andorra Grupi H: Francë, Austri, Slloveni, Bosnjë dhe Hercegovinë, Qipro Grupi I: Danimarkë, Çeki, Islandë, Uells, Lituani Datat: Faza në grupe 20–28 mars 2023 12–20 qershor 2023 4–12 shtator 2023 9–17 tetor 2023 13–21 nëntor 2023 18–26 mars 2024 2–10 shtator 2024 Playoff 7–15 nëntor 2024 Ndarjet në vazot para shortit u ndanë në bazë të koeficientëve të skuadrave në renditjen e UEFA. Club teams were also allowed to play friendlies and this happened after a FIFA Emergency Committee meeting. However, it was stipulated that clubs and representative teams of the Football Federation of Kosovo may not display national symbols as flags, emblems, etc. Që në pikën e parë të takimit të djeshëm, iniciatori i ligjit me “këmbë të pastra”, z. [[transmetim!! ]<<] Rumania Kosova transmetim i drejtpërdrejt Meals & nutrition [[FUTBOLLI]] Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Islanda, Letonia, Lituania, Hollanda, Norvegjia, Polonia, Rumania, Sllovakia,. Gazetarit të BBC i grabisin çantën gjatë transmetimit të 2 nën 2023 — Një gazetar i BBC-së u grabit gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë teksa raportonte për zhvillimet e fundit mbi stuhinë 'Ciaran'. Sikurse... [TV*] Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 11 orë më parë — Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nën 5 minuta më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ... Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nën Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nëntor 2023 Transmetim 21 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 ... 2023 (Transm 3 ditë më parë — (Transmetim)) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor 2023 Marrëdhëniet diplomatike midis dy vendeve u krijuan më 30... Burime të sigurta për “Panorama Sport” kanë zbardhur gjithçka që është folur në këtë takim, dhe që më pas nuk u deklarua për mediat vizive e të shkruara. [2] Whereas, on 13 January 2014, there was a change of this permit that forbade Kosovo to play against the national teams of the countries of the former Yugoslavia. Rumania U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17/11/ 4 ditë më parë — U19 [Transmetim-] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt falas 11 sht 2023 — GRUPI [[transmetim!!]] Kosova U19 Sllovenia U19 Kosova U17 ...


About

Welcome to "The Blacklist"! You can connect with other membe...
bottom of page