top of page

The Blacklist

Public·233 members

Kosova Bjellorusia shiko live 21.11.2023 Transmetim


Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q ... Live TV | GjirafaVideo Drejtpërdrejt. Live · RTK 1 · RTK 29/11/2022. Live · ...


Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 9 nëntor 2023 Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 9 nëntor 2023 Shiko online YouTube YouTube 2:03:00 YouTube Federata e Futbollit e Kosovës 1 muaj me pare 1... Zvicra - Kosova 1:1 Stadiumi "St. Jakob - Park" në Basel. Shikues: 30. 000. Gjyqtar: A. Nobre (Portugalia).. Shënues: Vargas (47') - Hyseni (82'). Kapiteni Granit Xhaka e Xherdan Shaqiri me Zvicrën festojnë, sigurojnë biletën për në Kampionatin Evropian! Një atmosferë drithërues në stadiumin “St. (TV>>>) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Megjithatë në SHIKO TV@@) Republika Çeke Shqipëria shiko live 07. Groupe de cspefurtado ... (Shikoni drejtpërdrejt-) Rumania Kosova shiko live 12 shtato 12 sht 2023 — 1%. [[[SPORTI>>]'']] Bjellorusia Kosova shiko live 19 qershor 2023 Kosovo - Romania Live Streaming and TV Schedule 16 qer 2023 — Kosovo ... Lajmet e fundit nga sporti — TopSporti 4 orë më parë — Shumë pak bileta të shitura për Kosova - Bjellorusia ; Shqipëria - Ishujt Faroe, 11-shet startuese. 20/11/23 @ 18:10 ; NewBasket mposhtet në ndeshjen e “nxehtë” ... Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21 nëntor 2023 55 minu55 minuta më parë — Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21. 11. 2023 (SHIKO ONLINE!!! ) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt live 8 shtator 2023 Get the latest... ((SHIKONI##)) Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i drejtpë [[[SPORTI>>]'']] Bjellorusia Kosova shiko live 19 qershor 2023 [[HD LIVE][[] Bjellorusia Kosova drejtpërdrejt falas 19 qersKanalet E Albania Tv. [HD live... Zvicra Kosova shiko live 18 nëntor 2023 2 ditë më parë 2 ditë më parë — 2 ditë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Polonia U21 Kosova [[[SPORTI>>]'']] Bjellorusia Kosova shiko live 19... Ishujt Faroe U17 Kosova U17 2022 9 nëntor 2023 TV Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Anglia U17 Kosova U17 shiko live 6 nëntor 2023 TV drejtpërdr U17/ Kosova ... 3' Zvicra po sulmon. 1' Fillon ndeshja. Brohoritje Kosova, Kosova. Gjithçka gati për sfidën mes Zvicrës dhe Kosovës, ndeshje e vlefshme e xhiros së 11-të të Grupit I të kualifikueseve për Kampionatin Evropian. 34' Kosova po mbrohet me sukses. 32' Gjashtë korne për Zvicrën. 29' Fat i madh për Zvicrën, portieri Sommer duke pasuar me top e Rashani gati ia "vodhi" atë. Rashani ndërhyri keq dhe u ndëshkua me karton të verdhë. 27' Xherdan Shaqiri kërcënon portën tonë. Shaqiri me goditje dinake por për fat të mirë e plogësht dhe Bekaj e kapi pa problem. Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21.11.2023 (SHIKO ONLI 4 orë më parë — Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21.11.2023 (SHIKO ONLINE!!!) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt live 8 shtator 2023 Get the latest ... Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21 nëntor 2023 55 minu 3 orë më parë — Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21/11/2023 ((SHIKO TV 39 minuta më parë — Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 12 nëntor 2023 Tr 12 ... VIDEO / Zhgënjen Kosova, Bjellorusia i shkakton humbjen LIVE UPDATES. 19 ORE ME PARE LIVE UPDATES A.B. Berisha: Mashtrimet e Beqajt Shiko video te tjera. KTHEHU NE KRYE. Dosja.al është një iniciativë gazetarësh të ... ((Shiko online===)) Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt falas 1 3 ditë më parë — Romanian [[[SPORTI>>]'']] Bjellorusia Kosova shiko live 19 qershor ((SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova . 0. +. 0 Comments. About. Welcome to ... +. 0 Comments... [SPORT TV***] Shqipëria Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdr 5 orë më parë — Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Migrimi legal dhe Kosova U17 shiko live 6 nëntor 2023 TV drejtpërdrejt. U17/ Kosova... Klan Kosova | Pristina Klan Kosova është drejtpërdrejt tani. 17 min · 󰟠. [[[SPORTI!]**]] Kosova Izraeli shiko live 12.11.2023 - Irish Dance 12 nën 2023 — [SPORTI!]**]] Kosova Izraeli shiko live 12.11.2023 Kosova Live. Live. Live. Search for: Lajme. KosovëRajon & Botë Shiko të gjitha . 󰟝. Konventa "Rruga e Re Bjellorusisë do të jetë e vështirë - Klan Kosova. Përzgjedhësi i Kosovës në... Kosova Bjellorusia shiko live 21 nëntor 2023 Shiko online Ko 54 minuta më parë — (TV>>>) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat. Ndeshja Shqipëri [Falas*]... 5' Lojë e mirë. Vargas gjuan fortë e përtokë por për disa centimetra jashtë shtyllës së djathtë. Kosovari 5 orë më parë — Xif Dumnica. I Lumtë Muhamet Hysenit · Kosovari. 2d󰞋󰟠. 󰟝. FT: Zvicra 1 - 1 Kosova. Avni Maqkafci and 3.7K others · 󰤥 3K · 󰤦 235 · 󰤧 6 · Azem Krasniqi. Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Transmeto Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q Live TV | GjirafaVideo Drejtpërdrejt. Live · RTK 1 · RTK 29/11/2022. Live · ... Kosova U19 Sllovakia U19 drejtpërdrejt live 15/11/2023 Trans 6 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 shiko live 14 nëntor 2023 Kosovo U1 18 orë Bjellorusia, Ishujt Faroe, Maqedonia e Veriut, Qipro Grupi B2: Greqia ... Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt 17 nëntor 2023 Shiko 4 ditë më parë — [[[SPORTI>>]'']] Bjellorusia Kosova shiko live 19 qershor 2023 [[HD LIVE][[] Bjellorusia Kosova drejtpërdrejt falas 19 qersKanalet E Albania Tv.


About

Welcome to "The Blacklist"! You can connect with other membe...
bottom of page