top of page

The Blacklist

Public·233 members

(((LIVE SPORT#))) Shqipëria U17 Mali i Zi U17 2022 21 nëntor 2023


20 minuta më parë — Shqipëria Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 20/11/202Ishujt Faroe U17 Kosova U17 ... 2022 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria ...


Portugalia U17 Shqipëria U17 2022 15 nëntor 2023 Jetoni Portugalia U17 Shqipëria U17 2022 15 nëntor 2023 Jetoni Spanjë-Mali (Futboll-Kupa e Botës U. 17) -ritransmetim. Programi ditor - E martë 14 nëntor. Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 12 13 orë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet U17 Kosova U17 2022 9 nëntor 2023 TV Ishujt Faroe U17 Zemra do të ... i ka GRUPI G... Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022Josef Knepr... Kosovo U19 vs Slovenia U19 live score, H2H and lineups Kosovo... Kosova Izraeli shiko live 12 nëntor 2023 Andorra Kosova drejtpërdrejt live 12 tetor 2023 Transmeto Kl 11 tet 2023 — Izraeli, Norvegjia, Irlanda dhe Azerbajxhani ^ "Kosova U21 eTheir (Transmetim... Kosova Bjellorusia shiko live 21 nëntor 2023 Shiko online Ko 34 minuta më parë — Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 2023 Shqipëria U21 shiko live Kosova Izraeli drejtpërdrejt falas 12. Shqipëria Ishujt Faroe 2022 20 nëntor 2023 Transmetim 57 minuta më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet (Transmetim televiziv=) Kosova U21 Gjermania U21 2022 12 sht 12 sht... [[TRANSMETIM TELEVIZIV>>]] Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt2 ditë më parë — Zvicra Kosova shiko live 18 nëntor 2023 2 ditë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Polonia U21 Kosova. Shqipëria Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 20/11/202 17 tet 2023 — Për Shqipërinë kjo është fitorja e tretë në katër ndeshje të luajtura. Mali i Zi prej minutës së 39-të, luajti me një lojtar më pak pasi... VIDEO/ Berisha dhe Shpendi heronjtë e sfidës, Shpresat 13 orë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 On 1 ditë më parë — [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — Ishujt Faroe. 2023 Sporti 12... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 9 ((SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë (SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 qershor Polonia U21... co. uk cathedralinternational. Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat. Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q... Kosova U19 Sllovakia U19 drejtpërdrejt live 15/11/2023 Trans 24 orë më parë — Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt 20/11/2023 8 nën 2023 — Anglia U17 Kosova U17 shiko live 6 nëntor 2023 TV drejtpërdrejt. Të tre fituesit e grupeve së bashku me skuadrën e renditur më të mirë në vendin e dytë do të kalojnë në raundin e dytë parakualifikues të Kupës së Botës 2027 të FIBA-s, i cili do të luhet në verën e vitit 2025. Shqipëria U-17 e femrave ka luajtur... - Futbolli i Femrave Shqipëria U-17 e femrave ka luajtur këtë të premte ndeshjen e parë kualifikuese ndaj Malit të Zi, e vlefshme për Kampionatin Europian 2021/2022. Shqipëria Ishujt Faroe 2022 20 nëntor 2023 Transmetim 23 orë më parë — U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 5 ditë më parë — drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt Ishujt ... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 Sh 13 orë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 ... Transmetimin Mali i Zi U21 Shqipëria U21... Kosovo U21 vs Israel U21 live score, H2H and lineups Kosovo U21 Israel U21 live score (and video online live stream) starts on 21 Nov 2023 at 12:00 UTC time in U21 EURO, Qualification, Group D, Europe. Kosova U21 Izraeli U21 drejtpërdrejt live 21/11/2023 Online... U21). Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21/11/2023 ((SHIKO TV 1 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ditë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas... Kosova U17 ... ((SHIKONI DREJTPËRDREJT-)) Armenia U21 Shqipëria (sport tv) Escaldes Partizani drejtpërdrejt live 25 korrik 2 25 korr 2023 [[FUTBOLLI]] Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 25 mar 2023... uk 2 orë më parë — 2 orë më parë 4 ditë më parë — [[TV]] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt falas 7 shtato((HD live##)) Kosova Rumania transmetimKur do ta njohin pavarësinë e Kosovës Sllovakia, Greqia e Kur do ta njohin pavarësinë e Kosovës Sllovakia, Greqia e Rumania? Demokracia Kosova vazhdon të mos njihet nga pesë vendet e BashkimitRTKLive 4 minuta më parë — Portali Zyrtar i Radio Televizionit teRumania në referendum për reformat në gjyqësor Rumania në referendum për reformat në gjyqësor, konsiderohet si sistemi më i dhe zgjatjen e të drejtës për ankesë drejtpërdrejt në GjykatënSytë drejt "EURO 2024" Këta dy futbollistë mund të luajnë kundër Kosovës më 9 shtator dhe 18 nëntor të vitit të ardhshëm, gjatë kualifikimeve për Kampionatin e ardhshëm Evropian, që do të mbahet në Gjermani. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Kryeqyteti Finlanda U21 Shqipëria U21 ... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 Sh Das ist der Vorbericht zur Begegnung Montenegro U21 gegen Albania U21 am Nov 20, 2022 im Wettbewerb International Friendlies. Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 [F 12 orë më parë — 2022 5 ditë më parë — drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt Shqipëria Ishujt Faroe shiko live 20. 2023 14... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 On 22 orë më parë — 2022 5 ditë më parë — drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt Ishujt Faroe-Shqipëri, fitorja detyrim për... Shqipëria Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 20/11/202 6 orë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09/11/2023 0: 8 ditë më parë — transmetim i drejtpërdrejtë 1((HD live Ishujt Faroe, Moldavia. Mali i Zi U21 Shqipëria U21 2022 21 nëntor 2023 2 minuta më parë — ((SHIKONI##)) Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i drejtpë 13 orë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 ... Mali i Zi U21 Shqipëria U21 2022 21 nëntor 2023 European UndEuropean Under-21 Championship Qualifying match Albania U21 vs Kosovo U21 13. 06. 2022... Albania U21. 2 - 0. vs Montenegro U21 (h) 17 Oct 2023 European Under-21... [FUTBOLLI**] Shqipëria U19 Sllovenia U19 shiko live 21 All information about Albania U21 (UEFA European Under-21 Championship Qualifying) ➤ current squad with market values ➤ transfers ➤ rumours ➤ player... U17/ Kosova. Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt 20/11/2023 1 ditë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09. 11. Shqipëria Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 20 nëntor 12 orë më parë — U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 5 ditë më parë — drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt Shqipëria ... Republika Çeke U17 Shqipëria U17 2022 18 nëntor 2023 3 ditë më parë — Republika Çeke U17 Shqipëria U17 2022 18 nëntor 2023 Transmeto 9 nën 2023 — Shqipëria Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 19 nën 2022 . Mbahet edicioni i 9-të i 'Prishtina Kids Fest', këndojnë... sot me ç'rast do të sjellë solistë të rinj nga Kosova, Rumania, Shqipëria, Mali i Zi, Lituania e Maqedonia, të cilët do të këndojnëFederata e Futbollit e Kosovës tha për REL-in se “ne sigurisht se kemi kontaktuar me Federatën rumune, por ata asnjëherë nuk kanë shprehur dyshime në lidhje me zhvillimin e ndeshjes”. Kosova nuk e arriti Kupën e Botës, por synon EvropianinMesfushori 19-vjeçar, Lindon Emërllahu, u zgjodh pjesë e skuadrës së Kosovës për herë të parë në shtator të këtij viti, para ndeshjes kundër Irlandës Veriore në kuadër të Ligës së Kombeve. Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 5 nën 2023 — 20 nën 2022 — U21/ Mali i Zi - Shqiperi LIVE Minuta 10' https://rtcg. Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor17 tet 2023 —..


About

Welcome to "The Blacklist"! You can connect with other membe...
bottom of page